Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIGRID WAHLSTRÖM de ROUGEMONT (1888-1984): "Bois de Boulogne Mai 47", signerad Sigrid de Wahlström, olja på pannå, ca 46x37 cm
497270
2017-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här