Sigrid Wahlstrm de Rougemont

 Sigrid Wahlstrm de Rougemont
 Sigrid Wahlstrm de Rougemont
 Sigrid Wahlstrm de Rougemont
 Sigrid Wahlstrm de Rougemont

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIGRID WAHLSTRÖM de ROUGEMONT (1888-1984): "Bois de Boulogne Mai 47", signerad Sigrid de Wahlström, olja på pannå, ca 46x37 cm

497270

2017-11-01