Maj Bring Notre Dame Paris

Maj Bring Notre Dame Paris
Maj Bring Notre Dame Paris
Maj Bring Notre Dame Paris
Maj Bring Notre Dame Paris
Maj Bring Notre Dame Paris
Maj Bring Notre Dame Paris

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MAJ BRING (1880-1971): Notre Dame i åskväder - Paris, signerad Maj Bring, olja på duk, 70x60 cm

497286

2017-11-01