Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALADIÈRE, Danmark, Royal Copenhagen, Flora Danica, modellnummer 20/3544, 1969-74, polykromt bemålad med blomstermotiv , förgylld kantbård, längd ca 18 cm
obetydligt nagg
497288
2017-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här