Saladierer Flora Danica

Saladierer Flora Danica
Saladierer Flora Danica
Saladierer Flora Danica
Saladierer Flora Danica
Saladierer Flora Danica
Saladierer Flora Danica

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALADIÈRE, Danmark, Royal Copenhagen, Flora Danica, modellnummer 20/3544, 1969-74, polykromt bemålad med blomstermotiv , förgylld kantbård, längd ca 18 cm

obetydligt nagg

497288

2017-11-04