Figurer Kina

Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina
Figurer Kina

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINDRE FIGURER, 7 dlr., porslin, Kina, 1900-tal, polykromt bemålade, erotiska motiv, längd ca 7 cm, en gömma medföljer

Mindre nagg

497299

2017-11-01