Carl Magnus Lindqvist oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MAGNUS LINDQVIST (1884-1977): Flicka med röd basker, signerad C M Lindqvist, olja på pannå , 54x45 cm

497301

2017-11-02