Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MAGNUS LINDQVIST (1884-1977): Flicka med röd basker, signerad C M Lindqvist, olja på pannå , 54x45 cm
497301
2017-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här