Monaco Etienne Clerissi Sport och affischkonst
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MONACO, ETIENNE CLERISSI (1888-1971), PLM, signerad i trycket, Édition de L´office National Monégasque du Tourisme, Héliochomie Sadag, Bellegarde, vintage poster, bildmått ca 94x56 cm
Fläckar, skador
497310
2017-11-21