Anton Genberg 1892 Klassiskt svenskt måleri

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANTON GENBERG (1862-1939): Fjällandskap, signerad A. Genberg 92 (1892), olja på duk, ca 55x75 cm

497315

2017-11-01