Anton Genberg 1892 Klassiskt svenskt måleri
Valmis
2017-11-01
497315
| Korkein tarjous | 5 400 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
ANTON GENBERG (1862-1939): Fjällandskap, signerad A. Genberg 92 (1892), olja på duk, ca 55x75 cm