Carl SCHLICHTING-CARLSEN

Carl SCHLICHTING-CARLSEN
Carl SCHLICHTING-CARLSEN
Carl SCHLICHTING-CARLSEN
Carl SCHLICHTING-CARLSEN
Carl SCHLICHTING-CARLSEN
Carl SCHLICHTING-CARLSEN

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL SCHLICHTING-CARLSEN (Danmark, 1852-1903): Gamle Strandvej ved Hellebaek (enligt etikett på baksidan), signerad och datead 98, olja på duk, 32x47 cm

497332

2017-11-02