Yasmine Munir oljemålnig

Yasmine Munir oljemålnig
Yasmine Munir oljemålnig
Yasmine Munir oljemålnig
Yasmine Munir oljemålnig

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

YASMINE MUNIR (samtda), Komposition, signerad YM -96, olja på pannå, ca 43x116 cm

Zustandsbeschreibung

497343

2017-11-01