Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
YASMINE MUNIR (samtda), Komposition, signerad YM -96, olja på pannå, ca 43x116 cm
Zustandsbeschreibung
497343
2017-11-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner