Karl Enoch Rignér

Karl Enoch Rignér
Karl Enoch Rignér
Karl Enoch Rignér
Karl Enoch Rignér

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

KARL ENOCH RIGNÉR (1870-1967): Bondgård, signerad E Rigner 1942, olja på duk, ca 36x62 cm

497349

2017-11-02