Appliquer
2017-11-08
497352
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
APPLIQUER, 1 par, Napoleon lll för vardera tre ljus, förgylld brons, ljusarmar i form av akantus och rocailler, höjd 53, djup 17 cm, slitage, spår av el