Appliquer

Appliquer
Appliquer
Appliquer
Appliquer
Appliquer
Appliquer

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, Napoleon lll för vardera tre ljus, förgylld brons, ljusarmar i form av akantus och rocailler, höjd 53, djup 17 cm, slitage, spår av el

497352

2017-11-08