Sigurd Persson Fryklunds silversmide Petra Schou
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIGURD PERSSON, örhängen, ett par, silver, stämplade SIGP, Stockholm 1956, ARMBAND, HALSSMYCKE, RING, silver med agat, glas resp fossil i kalksten, stämplade S Fryklunds Silversmide, Stockholm 1960-tal, PETRA SCHOU, silver samt plexiglas, Stockholm 2004
Örhängen av Sigurd Persson samt armband av Fryklunds silversmide med skada
497362
2017-11-03