Anders Zorn etsning
Valmis
2017-11-02
497363
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): Dans i Gopsmor, 1906, signerad Zorn, etsning, 30x20 cm,
LITTERATUR: ZG 197, H&H 205