Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): På sanden, 1916, signerad Zorn, etsning, 17,8x24,8 cm

LITTERATUR: Asplund 271, Hjert & Hjert 279, ZG 271,

497364

2017-11-02