Beril Berntsson

Beril Berntsson
Beril Berntsson
Beril Berntsson
Beril Berntsson
Beril Berntsson
Beril Berntsson

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL BERNTSSON (1921-2002), komposition, signerad ovh daterad Bertil Berntsson -75, olja och blyerts på duk, ca 30x56 cm

497370

2017-11-01