Svante Bergh

Svante Bergh
Svante Bergh
Svante Bergh
Svante Bergh
Svante Bergh
Svante Bergh

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVANTE BERGH (1885-1946), landskapsmotiv, signerad Svante Bergh, olja på duk, ca 55x45,5 cm

497372

2017-11-01