Cark Malmsten vitrinskåp
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARL MALMSTEN, vitrinskåp, "Undantaget", 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, överskåp invändigt med 3 hyllplan i glas, utdragbar skiva, höjd ca 176, 96x37 cm
Bruksslitage, toppen med färgstänk
497379
2017-11-01