Eskil Nordell oljemålning

Eskil Nordell oljemålning
Eskil Nordell oljemålning
Eskil Nordell oljemålning
Eskil Nordell oljemålning
Eskil Nordell oljemålning
Eskil Nordell oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

2 000 SEK

ESKIL NORDELL (1921-2001): Figurmotiv, signerad Nordell, olja på pannå, 60x75 cm

497390

2017-11-01