Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SPEGEL, 1800-tal, empire, bronserad och förgylld dekor i pastellage, krönet med dekor av fruktkorg, ca 114x63 cm
Senare bronsering och backstycke / glas, smärre dekorskador
497409
2017-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här