Tibor Koos

Tibor Koos
Tibor Koos
Tibor Koos
Tibor Koos

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TIBOR KOOS (1923-1999): skogslandskap, olja på duk, signerad samt daterad, ca 102x81 cm

497458

2017-11-07