Sköld och fat med vapen

Sköld och fat med vapen
Sköld och fat med vapen
Sköld och fat med vapen
Sköld och fat med vapen
Sköld och fat med vapen
Sköld och fat med vapen

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGSKÖLD, FAT, förgylld kopparplåt resp porslin, väggsköld med ätten Taubes vapen, fat med alliansvapen, 24x19,5 reps diameter 25 cm

Fat med fotnagg

497463

2017-11-02