Esaias Thorén färglitografi

Esaias Thorén färglitografi
Esaias Thorén färglitografi
Esaias Thorén färglitografi
Esaias Thorén färglitografi
Esaias Thorén färglitografi
Esaias Thorén färglitografi
Esaias Thorén färglitografi
Esaias Thorén färglitografi

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med fisk, signerad E Thoren, olja på pannå, ca 38x47 cm

Smärre repor

497493

2017-11-02