Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, 1960-tal, fanér i teak, Danmark, benställning i ek, höjd ca 120, 100x47 cm, nyckel medföljer

Repor

497506

2017-11-03