Spegel med konsolbord rokokostil
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL MED KONSOLBORD, 1900-talets första hälft, etikettmärkt J. A. Edenholm, gustaviansk stil, förgylld samt bronserad, konsolbordet med stenskiva, höjd ca 142+76, bredd stenskiva 64 cm
Visst slitage
497516
2017-11-02