Michael Andersen bordslampa

Michael Andersen bordslampa
Michael Andersen bordslampa
Michael Andersen bordslampa
Michael Andersen bordslampa
Michael Andersen bordslampa
Michael Andersen bordslampa
Michael Andersen bordslampa
Michael Andersen bordslampa

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MICHAEL ANDERSEN, Bornholm, bordslampa, 1920/30-tal, glaserat gods, på 4 kulfötter, höjd ca 44 cm

Avklippt el, minimalt nagg

497524

2017-11-02