Lodbössa

Lodbössa
Lodbössa
Lodbössa
Lodbössa
Lodbössa
Lodbössa
Lodbössa
Lodbössa

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LODBÖSSA, svensk, med slaglås. oktagonal räfflad pipa signerad EPS (Erik Persson, Bingsta 1804-86), längd ca 120 cm

Bruksslitage, lagningar, skador

497543

2017-11-02