Saara Hopea Pantteri
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SARA HOPEA, vas "Pantteri", Nuutajärvi Notsjö, glas, rundlar i grönt och luftbubblor, signerad S. Hopea Nuutajärvi Notsjö -53, höjd ca 17,5 cm
Bottenrepor, invändigt med smärre beläggning
497547
2017-11-03