Bord tulpanfot

Bord tulpanfot
Bord tulpanfot
Bord tulpanfot
Bord tulpanfot
Bord tulpanfot
Bord tulpanfot
Bord tulpanfot
Bord tulpanfot

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1970-tal, med tulpanfot i fiberglas, rund skiva i laminat, höjd ca 72, diameter 120 cm

Visst slitage, skivan har haft andra ben

497558

2017-11-02