Kaffeautomat 1900-tal

Kaffeautomat 1900-tal
Kaffeautomat 1900-tal
Kaffeautomat 1900-tal
Kaffeautomat 1900-tal
Kaffeautomat 1900-tal
Kaffeautomat 1900-tal
Kaffeautomat 1900-tal
Kaffeautomat 1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

KAFFEDISPENSER, 1900-talets första hälft, märkt Excelsiors Kaffe, förnicklad plåt samt glas, höjd 58,5, 69x46 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

497577

Päivämäärä:

2017-11-02