Kaffeautomat 1900-tal
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
KAFFEDISPENSER, 1900-talets första hälft, märkt Excelsiors Kaffe, förnicklad plåt samt glas, höjd 58,5, 69x46 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
497577
Päivämäärä:
2017-11-02