Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP med vitrinöverdel, omkring 1900, gulmålat, höjd 177, 83x40 cm, nyckel finns
slitage skador
497579
2017-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här