Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EDITH WIDENGREN (1905-1986), kopia efter Gauguin: "Joyeusetés (I)", signerad Kop Gaugin Edith Widengren -79, olja på duk, ca 65x70 cm, oramad
497597
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här