Edith Widengren oljemålning

Edith Widengren oljemålning
Edith Widengren oljemålning
Edith Widengren oljemålning
Edith Widengren oljemålning
Edith Widengren oljemålning
Edith Widengren oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

EDITH WIDENGREN (1905-1986), kopia efter Gauguin: "Joyeusetés (I)", signerad Kop Gaugin Edith Widengren -79, olja på duk, ca 65x70 cm, oramad

Kuntoraportti

497597

Päivämäärä:

2017-11-10