Edith Widengren oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
EDITH WIDENGREN (1905-1986), kopia efter Gauguin: "Joyeusetés (I)", signerad Kop Gaugin Edith Widengren -79, olja på duk, ca 65x70 cm, oramad
Kuntoraportti
497597
Päivämäärä:
2017-11-10