Toilettebord i valnöt

Toilettebord i valnöt
Toilettebord i valnöt
Toilettebord i valnöt
Toilettebord i valnöt
Toilettebord i valnöt
Toilettebord i valnöt

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

TOILETTEBORD med spegeluppsats, fanerat i valnöt, hylla, höjd 148, 141x50 cm

Zustandsbeschreibung

Beslag saknas, repor, skador

497612

2017-11-02