Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
TOILETTEBORD med spegeluppsats, fanerat i valnöt, hylla, höjd 148, 141x50 cm
Zustandsbeschreibung
Beslag saknas, repor, skador
497612
2017-11-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner