Byrå 1800-tal
2017-11-02
497619
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1800-talets slut, nyrenässans, vitbemålad, 5-lådig, dekor av halvkolonetter, höjd ca 115, 90x47 cm
Översta lådan med senare beslag, nyckel saknas, mindre slitage