Rökbord

Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖKBORD, art deco, 1920/30-tal, betsad björk, dörrar och lådor, skiva med intarsia, glasskiva, invändigt med flaskställ för 6 st flaskor, höjd ca 59, 71x51 cm

Smärre slitage. Senare hjul. Nyckel saknas

497630

2017-11-02