Fat Björn Trägårdh

Fat Björn Trägårdh
Fat Björn Trägårdh
Fat Björn Trägårdh
Fat Björn Trägårdh
Fat Björn Trägårdh
Fat Björn Trägårdh
Fat Björn Trägårdh
Fat Björn Trägårdh
Fat Björn Trägårdh
Fat Björn Trägårdh

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BJÖRN TRÄGÅRDH, fat, Svenskt Tenn, 1927, tenn med mässingskant, stämplade med änglamärket A8, höjd 5, längd 19,5 cm

Repor

497636

2017-11-02