Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BJÖRN TRÄGÅRDH, fat, Svenskt Tenn, 1927, tenn med mässingskant, stämplade med änglamärket A8, höjd 5, längd 19,5 cm
Repor
497636
2017-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här