Carl Malmsten stolar Flinck
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Flinck", stolar, 4 st, Tre Sekel möbelsnickeri, björk med äggoljetempera, höjd ca 77, sitthöjd 45 cm
Visning sker 6-13 november på Slakthusgatan 22 i Stockholm. Utlämning från 14 november.
Ingår i specialauktionen Nutida Design
Bruksslitage, repor
497670
2017-11-13