Skåp David Rosén
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAVID ROSÉN, skåp, Sverige, 1950-tal, Nordiska Kompaniet, fanérad i mahogny, gångjärn i mässing, med inredning, skyltmärkt NK A/B Nordiska Kompaniet Stockholm Made in Sweden, stämpelmärkt 583-039 27 okt 1958?, höjd ca 108, 90x44 cm
Nyckel saknas, ytskador
497684
2017-11-03