Skåp David Rosén

Skåp David Rosén
Skåp David Rosén
Skåp David Rosén
Skåp David Rosén
Skåp David Rosén
Skåp David Rosén
Skåp David Rosén
Skåp David Rosén
Skåp David Rosén
Skåp David Rosén
Skåp David Rosén
Skåp David Rosén
Skåp David Rosén
Skåp David Rosén

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID ROSÉN, skåp, Sverige, 1950-tal, Nordiska Kompaniet, fanérad i mahogny, gångjärn i mässing, med inredning, skyltmärkt NK A/B Nordiska Kompaniet Stockholm Made in Sweden, stämpelmärkt 583-039 27 okt 1958?, höjd ca 108, 90x44 cm

Nyckel saknas, ytskador

497684

2017-11-03