Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 1 par, Chiavari-typ, 1900-talets andra hälft, i formgjuten mässing med stoppade sitsar i svart sammet, höjd ca 91, sitthöjd 48 cm
Bruksslitage
497685
2017-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här