Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CARL WILHELMSSON (1866-1928): Fiskare, signerad C Wilhelmsson, etsning, 28,8x21,6 cm
497715
2017-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här