Carl Wilhelmsson etsning

Carl Wilhelmsson etsning
Carl Wilhelmsson etsning
Carl Wilhelmsson etsning
Carl Wilhelmsson etsning

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

CARL WILHELMSSON (1866-1928): Fiskare, signerad C Wilhelmsson, etsning, 28,8x21,6 cm

497715

2017-11-03