Prins Eugen

Prins Eugen
Prins Eugen
Prins Eugen
Prins Eugen

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PRINS EUGEN (1865-1947): Molnet, signerad och daterad Eugen 1935, mezzotint, 16,5x11,5 cm

med dedikation, gullnad

497717

2017-11-03