Petter Thoen färglitografier

Petter Thoen färglitografier
Petter Thoen färglitografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETTER THOEN (född 1943): (3) Figurscener, signerade Thoen, 5/90, 6/90, 7/90, bladmått ca 36x30 cm, oramade

497768

2017-11-03