Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL FREDRIK ERDMANN (1847-1892): Blåsippor, monogramsignerad och daterad C.F.E. 10.4.82, olja på papper uppklistrad på pannå, 18x23 cm,
497776
2017-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här