Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Självporträtt i vargskinnspäls, 1916, signerad Zorn, etsning, ca 17,7x12 cm

LITTERATUR: Asplund 270, Hjert & Hjert 164
Skador: Ej examinerad ur ram, guldnad

497782

2017-11-03