Joseph Magnus Stäck oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JOSEPH MAGNUS STÄCK (1812-1868): tillskriven, månskenslandskap, monogramsignerad och daterad S 1842, olja på duk, 13x19 cm

497789

2017-11-03