Grafiskt blad föreställande Sigrid Eriksdotter

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

GRAFISKT BLAD, 1800-tal, föreställande Sigrid Eriksdotter Wasa, 20x16 cm, (dotter till Erik XIV och Karin Månsdotter), ca 20x15 cm

Fläckar, smärre skador

497791

2017-11-05