Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
GRAFISKT BLAD, 1800-tal, föreställande Sigrid Eriksdotter Wasa, 20x16 cm, (dotter till Erik XIV och Karin Månsdotter), ca 20x15 cm
Fläckar, smärre skador
497791
2017-11-05