Tryggve Hermelin akvarell

Tryggve Hermelin akvarell
Tryggve Hermelin akvarell
Tryggve Hermelin akvarell
Tryggve Hermelin akvarell

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRYGGVE HERMELIN (1856-1951), kvinna med korg, signerad och daterad 1893, akvarell, 17x12 cm

497809

2017-11-03